3094R-271KS
API Delevan Inc.
型号:
3094R-271KS
描述:
FIXED IND 270NH 700MA 100MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 70 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 100mOhm Max
Series 3094R
Inductance 270 nH
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 270MHz