30D405G050BA5A
Vishay Sprague
型号:
30D405G050BA5A
描述:
CAP ALUM 4UF 50V AXIAL
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Surface Mount Land Size -
Tolerance -10%, +75%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.248" Dia x 0.512" L (6.30mm x 13.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series 30D
Package / Case Axial, Can
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 4 µF