30KP78CA-TP
Micro Commercial Co
型号:
30KP78CA-TP
封装:
R-6
描述:
TVS DIODE 78VWM 129VC R6
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 87.1V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Product Status Active
Supplier Device Package R-6
Series -
Type Zener
Package / Case R-6, Axial
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 129V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 78V