30KPA64A
MDE Semiconductor Inc
型号:
30KPA64A
描述:
TVS DIODE UP 64VRWM 104.0VC
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 291.3A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 71.5V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Product Status Active
Supplier Device Package P600
Series 30KPA
Type Zener
Package / Case P600, Axial
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 104V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V