30KPA66CA-HR
Littelfuse Inc.
型号:
30KPA66CA-HR
封装:
P600
描述:
TVS DIODE 66VWM 107VC P600
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 283.2A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 73.7V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Product Status Active
Supplier Device Package P600
Series 30KPA-HR
Type Zener
Package / Case P600, Axial
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 107V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 66V