30KPA70A-HRA
Littelfuse Inc.
型号:
30KPA70A-HRA
描述:
TVS DIODE 70VWM 109VC P600
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 278A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 78.2V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Product Status Active
Supplier Device Package P600
Series 30KPA-HRA
Type Zener
Package / Case P600, Axial
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 109V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 70V