Littelfuse Inc.
型号:
30R135UPR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5985
$0.5985
5
$0.5776
$2.888
10
$0.5605
$5.605
50
$0.4712
$23.56
100
$0.391115
$39.1115
250
$0.355604
$88.901
500
$0.302252
$151.126
1000
$0.266694
$266.694
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 30V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 1.35 A |
| Height - Seated (Max) | 0.532" (13.50mm) |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Lead Spacing | 0.201" (5.10mm) |
| Current - Max | 40 A |
| Size / Dimension | 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 130 mOhms |
| Series | POLY-FUSE®, 30R |
| Type | Polymeric |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 40 mOhms |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 2.7 A |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Time to Trip | 7.3 s |