3.0SMI150A
SMC Diode Solutions
型号:
3.0SMI150A
封装:
SMC (DO-214AB)
描述:
TVS DIODE 150VWM 243VC SMC
库存 : 2750
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 12.3A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 167V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMC (DO-214AB)
Series 3.0SMI
Type Zener
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 243V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 150V