Qualtek
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.9895
$7.9895
10
$7.1896
$71.896
25
$6.77312
$169.328
50
$6.59946
$329.973
100
$6.4258
$642.58
250
$5.731084
$1432.771
500
$5.383764
$2691.882
1000
$4.75854
$4758.54
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 60°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| 2nd Connector | Cable |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Series | - |
| Length | 6.56' (2.00m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Approval Agency Marking | CSA, UL |
| Mfr | Qualtek |
| Style | Male Pins (Blades) to Leads |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Base Product Number | 311019 |
| Number of Conductors | 3 |