3111T-E-1032-AL
RAF Electronic Hardware
型号:
3111T-E-1032-AL
描述:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN ALUMIN
用户指南
Diameter - Inside -
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.375" (9.53mm)
Weight -
Series -
Type Round Standoff
Between Board Height 0.406" (10.32mm)
Length - Overall 0.636" (16.16mm)