METZ CONNECT USA Inc.
型号:
31157106
封装:
-
批次:
-
描述:
SCREW TYPE TERMINAL BLOCK, PLUG,
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.413
$2.413
10
$1.8278
$18.278
25
$1.69404
$42.351
50
$1.52304
$76.152
100
$1.485895
$148.5895
250
$1.300132
$325.033
500
$1.188697
$594.3485
1000
$1.077262
$1077.262
5000
$0.947245
$4736.225
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation Height | - |
| Contact Tail Length | - |
| Ingress Protection | IP20 |
| Housing Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Header Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 5 A |
| Screw Size | M3 |
| Mfr | METZ CONNECT USA Inc. |
| Plug Wire Entry | 90° |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | - |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.08-2.5mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 14-28 AWG |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Positions | 6 |
| Positions Per Level | 6 |
| Torque - Screw | 0.5 Nm (4.4 Lb-In) |
| Termination Style | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Color | Black |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Current - IEC | - |
| Series | - |
| Type | Plug for Unshrouded Header |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Package | Bulk |