首页 / 断路器 / 3120-F311-P7T1-W04LR1-16A
minImg
3120-F311-P7T1-W04LR1-16A
E-T-A
型号:
3120-F311-P7T1-W04LR1-16A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC
用户指南
Actuator Type Rocker
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 16A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 3120-F
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V