首页 / 断路器 / 3120-F323-H7T1-W19DG4-10A
minImg
3120-F323-H7T1-W19DG4-10A
E-T-A
型号:
3120-F323-H7T1-W19DG4-10A
品牌:
E-T-A
描述:
CIRC BRKR THRM
用户指南
Actuator Type Rocker
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) 230V
Series 3120-F
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V