首页 / 断路器 / 3120-F323-P7T1-W19FG4-15A
minImg
3120-F323-P7T1-W19FG4-15A
E-T-A
型号:
3120-F323-P7T1-W19FG4-15A
描述:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Current Rating (Amps) 15A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) 185V
Series 3120-F
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V