首页 / 断路器 / 3120-F35F-P7T1-SGRXG3-12A
minImg
3120-F35F-P7T1-SGRXG3-12A
E-T-A
型号:
3120-F35F-P7T1-SGRXG3-12A
描述:
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
用户指南
Actuator Type Pushbutton
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 12A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) 90V
Series 3120-F
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V