首页 / 断路器 / 3120-F523-P7T1-W01D-15A
minImg
3120-F523-P7T1-W01D-15A
E-T-A
型号:
3120-F523-P7T1-W01D-15A
描述:
CIRC BRKR THRM
Current Rating (Amps) 15A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 3120-F
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V