首页 / 断路器 / 3120-F52H-P7T1-W01Q-16A
minImg
3120-F52H-P7T1-W01Q-16A
E-T-A
型号:
3120-F52H-P7T1-W01Q-16A
描述:
CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC
Current Rating (Amps) 16A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 3120-F
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V