首页 / 断路器 / 3120-N313-P7T1-W02F-3.5A
minImg
3120-N313-P7T1-W02F-3.5A
E-T-A
型号:
3120-N313-P7T1-W02F-3.5A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR THERM SWITCH 1P
用户指南
Actuator Type Rocker
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 3.5A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 3120-N
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 415 V