首页 / 断路器 / 3120-N321-P7T1-W12DY3-20A
minImg
3120-N321-P7T1-W12DY3-20A
E-T-A
型号:
3120-N321-P7T1-W12DY3-20A
描述:
CIR BRKR THERM SWITCH 2P
用户指南
Actuator Type Rocker
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 115V
Series 3120-N
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 415 V