首页 / 断路器 / 3120-N32F-H7T1-SGRD-15A
minImg
3120-N32F-H7T1-SGRD-15A
E-T-A
型号:
3120-N32F-H7T1-SGRD-15A
描述:
CIR BRKR THERM SWITCH 2P
用户指南
Actuator Type Pushbutton
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 15A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 3120-N
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 415 V