首页 / 断路器 / 3120-N523-P7T1-W01D-15A
minImg
3120-N523-P7T1-W01D-15A
E-T-A
型号:
3120-N523-P7T1-W01D-15A
描述:
CIR BRKR THERM SWITCH 2P
Current Rating (Amps) 15A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 3120-N
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 415 V