首页 / 断路器 / 3120-N554-P7T1-W04D-16A
minImg
3120-N554-P7T1-W04D-16A
E-T-A
型号:
3120-N554-P7T1-W04D-16A
描述:
CIR BRKR THERM SWITCH 2P
用户指南
Actuator Type Rocker
Approval Agency CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 16A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 3120-N
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 415 V