3122-16-1-0500-002-1-TS
CNC Tech
型号:
3122-16-1-0500-002-1-TS
品牌:
CNC Tech
描述:
HOOK-UP STRND 16AWG 300V WHT 25'
库存 : 8
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -50°C ~ 200°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.015" (0.38mm)
Jacket (Insulation) Material Silicone Rubber
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Ratings UL Style 3122
Series -
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 300V
Conductor Strand 7/0.0197"
Mfr CNC Tech
Conductor Material Copper, Tinned
Features Oil Resistant
Jacket Color White
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.106" (2.69mm)