3123-B-440-B
RAF Electronic Hardware
型号:
3123-B-440-B
描述:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS3
用户指南
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.375" (9.53mm)
Weight -
Series -
Type Round Standoff
Between Board Height 1.125" (28.58mm) 1 1/8"
Length - Overall 1.230" (31.24mm)