首页 / 断路器 / 3130-F110-P7T1-W22AR3-2.5A
minImg
3130-F110-P7T1-W22AR3-2.5A
E-T-A
型号:
3130-F110-P7T1-W22AR3-2.5A
品牌:
E-T-A
描述:
CIRC BRKR THRM
用户指南
Actuator Type Rocker
Approval Agency CE, CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 2.5A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 20 ~ 28V
Series 3130-F
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V