首页 / 断路器 / 3131-AF1PT-000000-1Y3-12A
minImg
3131-AF1PT-000000-1Y3-12A
E-T-A
型号:
3131-AF1PT-000000-1Y3-12A
品牌:
E-T-A
描述:
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 32VDC
用户指南
Actuator Type Not Included
Approval Agency IEC 60934, UL1077, UL1500
Current Rating (Amps) 12A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 20 ~ 32V
Series 3131
Voltage Rating - DC 28 V
Voltage Rating - AC 240 V