CNC Tech
型号:
3132-16-1-0500-003-1-TS
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HOOK-UP STRND 16AWG YEL 250'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$114.722
$114.722
2
$108.68
$217.36
4
$103.984625
$415.9385
10
$97.2762
$972.762
20
$92.579875
$1851.5975
40
$87.88355
$3515.342
100
$87.212945
$8721.2945
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.016" (0.41mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone Rubber |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Ratings | UL Style 3132 |
| Series | - |
| Length | 250.0' (76.2m) |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | 26/0.0100" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | High Temperature, Oil Resistant |
| Jacket Color | Yellow |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.091" (2.31mm) |
| Base Product Number | 3132-16 |