3132-24-1-0500-001-1-TS
CNC Tech
型号:
3132-24-1-0500-001-1-TS
描述:
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'
库存 : 6
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 150°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.016" (0.41mm)
Jacket (Insulation) Material Silicone Rubber
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings UL Style 3132
Series -
Length 50.00' (15.24m)
Voltage 300V
Conductor Strand 11/0.0063"
Features High Temperature, Oil Resistant
Jacket Color Black
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.057" (1.45mm)