CNC Tech
型号:
3132-24-1-0500-011-1-TS
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HOOK-UP STRND 24AWG GRN/YEL 100'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.867
$18.867
3
$17.67
$53.01
5
$16.8454
$84.227
10
$16.02175
$160.2175
25
$15.04876
$376.219
50
$14.29997
$714.9985
100
$13.626135
$1362.6135
500
$12.128802
$6064.401
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.38mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone Rubber |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | UL Style 3132 |
| Series | - |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | 11/34 |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | High Temperature, Oil Resistant |
| Jacket Color | Green, Yellow |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.057" (1.45mm) |
| Base Product Number | 3132-24 |