3135-16-1-0500-001-1-TS
CNC Tech
型号:
3135-16-1-0500-001-1-TS
描述:
HOOK-UP STRND 16AWG BLK 25'
库存 : 5
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 200°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.030" (0.76mm)
Jacket (Insulation) Material Silicone Rubber
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Ratings UL Style 3135
Series -
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 600V
Conductor Strand 26/0.0100"
Features High Temperature, Oil Resistant
Jacket Color Black
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.119" (3.02mm)