3135-16-1-0500-001-1-TS
CNC Tech
型号:
3135-16-1-0500-001-1-TS
品牌:
CNC Tech
描述:
HOOK-UP STRND 16AWG BLK 50'
库存 : 8
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 200°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.030" (0.76mm)
Jacket (Insulation) Material Silicone Rubber
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Ratings UL Style 3135
Series -
Length 50.00' (15.24m)
Voltage 600V
Conductor Strand 26/0.0100"
Mfr CNC Tech
Conductor Material Copper, Tinned
Features High Temperature, Oil Resistant
Jacket Color Black
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.119" (3.02mm)