3135-26-1-0500-003-1-TS
CNC Tech
型号:
3135-26-1-0500-003-1-TS
描述:
HOOK-UP STRND 26AWG YEL FEET
库存 : 2840
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 150°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.030" (0.76mm)
Jacket (Insulation) Material Silicone Rubber
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Ratings UL Style 3135
Series -
Length Enter Number of Feet in Order Quantity
Voltage 600V
Conductor Strand 7/0.0063"
Features High Temperature, Oil Resistant
Jacket Color Yellow
Package Digi-Spool®, Continuous Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.081" (2.06mm)