SAB North America
型号:
3150834
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE 8COND 22AWG TAN SHD 1=1FT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.1895
$4.1895
50
$3.4865
$174.325
100
$3.325
$332.5
250
$3.1825
$795.625
500
$3.078
$1539
1000
$2.831
$2831
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | LiYCY |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | - |
| Jacket Color | Tan |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.283" (7.19mm) |
| Number of Conductors | 8 |