SAB North America
型号:
31662734
封装:
-
批次:
-
描述:
HOOKUP STRND 22AWG GR/YL QTY1=1'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.456
$0.456
100
$0.323
$32.3
250
$0.304
$76
500
$0.2945
$147.25
1000
$0.266
$266
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | UL Style 1015 |
| Series | - |
| Length | - |
| Voltage | 600V |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Green, Yellow |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.091" (2.31mm) |