31W-NWA120-CAO
Visual Communications Company - VCC
型号:
31W-NWA120-CAO
描述:
PMI .190" 120VAC HI-HAT WIRE AMB
用户指南
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Viewing Angle 35°
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Millicandela Rating 2180mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Ratings AC
Series 30
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Package Bulk
Wavelength - Peak 592nm
Lens Color Amber
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Lens Size 5.20mm Dia