首页 / 胶带 / 32-50-3903-RED
minImg
32-50-3903-RED
3M (TC)
型号:
32-50-3903-RED
品牌:
3M (TC)
描述:
TAPE DUCT CLOTH RED 32"X 50YDS
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature 70°F (21°C)
Usage -
Thickness - Adhesive -
Color Red
Backing, Carrier Vinyl
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Series 3903
Length 150' (45.7m) 50 yds
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M (TC)
Temperature Range 200°F (93°C) Max
Package Bulk
Shelf Life 12 Months
Tape Type Duct Tape
Adhesive Rubber
Width 32.00" (812.80mm)