TE Connectivity AMP Connectors
型号:
321015
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING CIRC 22-26AWG #2 CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5225
$0.5225
10
$0.48545
$4.8545
25
$0.48374
$12.0935
50
$0.47139
$23.5695
100
$0.40432
$40.432
250
$0.365712
$91.428
500
$0.34542
$172.71
1000
$0.302746
$302.746
2500
$0.29868
$746.7
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.203" (5.16mm) |
| Color | Yellow |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22-26 AWG |
| Stud/Tab Size | 2 Stud |
| Thickness | 0.018" (0.46mm) |
| Series | PIDG |
| Length - Overall | 0.646" (16.40mm) |
| Insulation Diameter | 0.050" ~ 0.082" (1.27mm ~ 2.08mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Serrated Termination |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 3210 |