Phoenix Contact
型号:
3211813
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN TERM BLK FEED THRU 8-20 AWG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.6575
$3.6575
10
$3.55775
$35.5775
50
$3.325
$166.25
100
$3.059
$305.9
250
$2.82625
$706.5625
500
$2.693269
$1346.6345
1000
$2.527
$2527
2500
$2.1945
$5486.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 12mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 8.2mm |
| Current - IEC | 41 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | CLIPLINE PT |
| Current - UL | 40 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-20 AWG |