Phoenix Contact
型号:
3212138
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN TERM BLK FEED THRU 4-20 AWG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.624
$5.624
10
$5.46915
$54.6915
50
$5.111
$255.55
100
$4.70212
$470.212
250
$4.34435
$1086.0875
500
$4.139948
$2069.974
1000
$3.884388
$3884.388
2500
$3.37326
$8433.15
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 18mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 12.2mm |
| Current - IEC | 76 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | CLIPLINE PT |
| Current - UL | 85 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-25mm² |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 4-20 AWG |