WECO Electrical Connectors Inc.
型号:
323-FB-HDS/03
封装:
-
批次:
-
描述:
DEPLUGABBLE TERMINAL STRIP FOR P
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4225
$2.4225
10
$1.8354
$18.354
25
$1.7005
$42.5125
50
$1.52912
$76.456
100
$1.491785
$149.1785
250
$1.305338
$326.3345
500
$1.193466
$596.733
1000
$1.081575
$1081.575
5000
$0.951045
$4755.225
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | Enclosed |
| Voltage Rating | 300V |
| Top Termination | Screws |
| Color | Natural |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-18 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | - |
| Terminal Screw Finish | Zinc |
| Mfr | WECO Electrical Connectors Inc. |
| Pitch | 0.394" (10.00mm) |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Number of Circuits | 3 |
| Package | Bulk |
| Terminal Block Type | Eurostyle Terminal Strip |
| Number of Wire Entries | 6 |