3239-22-1-0500-010-1-TS
CNC Tech
型号:
3239-22-1-0500-010-1-TS
品牌:
CNC Tech
描述:
HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET 500'
用户指南
Operating Temperature -50°C ~ 150°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.025" (0.63mm)
Jacket (Insulation) Material Silicone Rubber
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 3239
Series -
Length 500.0' (152.4m)
Voltage 3000V
Conductor Strand 17/0.0063"
Mfr CNC Tech
Conductor Material Copper, Tinned
Features High Temperature, Oil Resistant
Jacket Color Violet
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.081" (2.06mm)