Tallysman Wireless Inc.
型号:
33-2920NMAT-00-0400
封装:
-
批次:
-
描述:
TW2920 BAND CORE
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Frequency Range | 1.51GHz ~ 1.61GHz |
| Applications | Beidou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination | Connector |
| Mounting Type | Magnetic |
| RF Family/Standard | Navigation |
| Height (Max) | 0.591" (15.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 1.8 |
| Series | Accutenna® |
| Antenna Type | Dome |
| Frequency (Center/Band) | 1.56GHz |
| Mfr | Tallysman Wireless Inc. |
| Return Loss | - |
| Features | Cable - 400mm, LNA, Filter |
| Package | Bulk |
| Gain | 4.25dBic |
| Frequency Group | UHF (1GHz ~ 2GHz) |