Tallysman Wireless Inc.
型号:
33-3867-05-0150
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANTENNA CERM PATCH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$184.3
$184.3
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 1.213GHz ~ 1.261GHz, 1.557GHz ~ 1.606GHz |
| Applications | Beidou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Number of Bands | 6 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | MCX Male |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| RF Family/Standard | Navigation |
| Height (Max) | 0.319" (8.10mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 1.8 |
| Series | Accutenna® |
| Antenna Type | Ceramic Patch |
| Frequency (Center/Band) | 1.2276GHz, 1.248GHz, 1.561GHz, 1.575GHz, 1.589GHz, 1.602GHz |
| Mfr | Tallysman Wireless Inc. |
| Return Loss | - |
| Features | Cable - 150mm, LNA |
| Package | Bulk |
| Gain | 3dBi, 4.5dBi |
| Frequency Group | UHF (1GHz ~ 2GHz) |