3M
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.9045
$3.9045
5
$3.2433
$16.2165
10
$2.98965
$29.8965
25
$2.6904
$67.26
50
$2.47304
$123.652
100
$2.282755
$228.2755
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | UL Style 20462 |
| Ribbon Thickness | 0.042" (1.07mm) |
| Series | 3302 |
| First Conductor Mark | - |
| Length | 1.00' (304.80mm) |
| Ribbon Width | 2.000" (50.80mm) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Splice Free, Zippable |
| Jacket Color | Multiple |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 1GOhms |
| Number of Conductors | 40 |