Mill-Max Manufacturing Corp.
型号:
3325-2-00-15-00-00-03-0
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PC PIN CIRC 0.025DIA GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.323
$0.323
10
$0.27075
$2.7075
25
$0.23902
$5.9755
50
$0.21945
$10.9725
100
$0.2109
$21.09
250
$0.189354
$47.3385
500
$0.180747
$90.3735
1000
$0.150613
$150.613
2500
$0.137712
$344.28
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Pin Size - Below Flange | 0.025" (0.64mm) Dia |
| Terminal Type | Single Post |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Length - Below Flange | - |
| Termination | Solder |
| Length - Above Flange | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 3325 |
| Length - Overall | 0.750" (19.05mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Flange Diameter | - |
| Insulation Color | - |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Contact Material | Brass Alloy |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Pin Size - Above Flange | 0.025" (0.64mm) Dia |
| Terminal Style | Smooth |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 3325-2 |