Wiha
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Series | - |
| Length - Overall | 8.90" (226.0mm) |
| Tool Type | T-Handle |
| Tip Type | Hex |
| Size | 2.5mm |
| Mfr | Wiha |
| Features | Chamfered End, Ergonomic, Impact Resistant, Nickel Plated |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.08 lb (36.29 g) |