TE Connectivity AMP Connectors
型号:
33457
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING CIRC 10-12AWG #10
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.19
$0.19
10
$0.1615
$1.615
25
$0.16112
$4.028
50
$0.15922
$7.961
100
$0.14706
$14.706
250
$0.120916
$30.229
500
$0.11419
$57.095
1000
$0.106124
$106.124
2500
$0.102762
$256.905
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.375" (9.53mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Thickness | 0.039" (0.99mm) |
| Series | Solistrand |
| Length - Overall | 0.765" (19.43mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 3345 |