Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
型号:
334MSR250K
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6935
$0.6935
10
$0.51395
$5.1395
50
$0.41097
$20.5485
100
$0.352355
$35.2355
500
$0.27892
$139.46
1000
$0.234888
$234.888
2500
$0.22021
$550.525
5000
$0.205523
$1027.615
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.004" (25.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Size / Dimension | 1.280" L x 0.630" W (32.50mm x 16.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MSR |
| Voltage Rating - DC | 250V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 160V |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 0.33 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |