Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
型号:
336CKS450M
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.6885
$2.6885
10
$2.17455
$21.7455
50
$1.8981
$94.905
100
$1.66079
$166.079
500
$1.265343
$632.6715
1000
$1.107168
$1107.168
2500
$1.067629
$2669.0725
5000
$1.02809
$5140.45
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.240" (31.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 280 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 10.048Ohm @ 120Hz |
| Series | CKS |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 504 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Bulk |