Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
型号:
336TTA050M
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 33UF 20% 50V AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.76
$0.76
10
$0.58045
$5.8045
50
$0.48184
$24.092
100
$0.41496
$41.496
500
$0.321233
$160.6165
1000
$0.276621
$276.621
2500
$0.25878
$646.95
5000
$0.245394
$1226.97
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Size / Dimension | 0.248" Dia x 0.630" L (6.30mm x 16.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 115 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 6.0286Ohm @ 120Hz |
| Series | TTA |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 175.95 mA @ 50 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Bulk |